درباره تعویض کالا

تعویض کالا

تعویض کالا با هدف نوسازی لوازم‌خانگی، تسهیل و افزایش قدرت خرید مردم عزیز ایران در سراسر کشور انجام می‌شود.

کاهش مصرف انرژی با جایگزینی محصولاتی از معتبرترین برند لوازم‌خانگی ایران از دیگر مزایای این طرح بوده و گامی در راستای کاهش هزینه‌های خانوار و آسودگی خیال آنهاست.

در این طرح شرایط خرید آسان با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه امکان‌پذیر است.

در صورت تمایل می‌توانید با ثبت نام در همین سامانه و انتخاب نزدیکترین شعبه بانک طرف قرارداد در کوتاهترین زمان ممکن تسهیلات در قالب یک کارت اعتباری دریافت نمایید.

پس از دریافت کارت، سبد خرید را با محصولات موجود در سایت tavizkala.ir تکمیل و با استفاده از رمز دوم خرید خود را کامل نمایید.

کالاهای انتخابی بین ۴ الی ۷ روز کاری به صورت رایگان درب منزل یا آدرس انتخابی شما تحویل داده خواهد شد.

متقاضیان عزیز جهت بهره مندی از مزایای این طرح می توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعات کلی طرح و همچنین اطلاعات لازم برای خرید، با تائید قوانین الزامی که در پایین صفحه آورده شده است بر روی دکمه ثبت درخواست عضویت کلیک نمایند.

کلیه محصولات موجود در سایت تعویض کالا که در بخش محصولات قابل مشاهده است. خرید شما می تواند تا سقف وام دریافتی از بانک‌های عامل طرح با کارت قرض الحسنه و مابقی بصورت نقد با هر کارت شتاب انجام می شود.
وام قرض الحسنه تعویض کالا در واقع خرید آسان لوازم خانگی است که با شرایط فوق العاده عالی و اقساط طولانی مدت جهت ایجاد آسودگی خیال شما طراحی شده است. تسهیلات خرید آسان در این طرح نمونه مشابه در سراسر ایران ندارد.
خرید محصولات جدید فقط از طریق سایت تعویض کالا انجام می شود که بصورت اینترنتی و همراه با تحویل رایگان است. (کالاهای خریداری شده بصورت رایگان و ظرف مدت 4 الی 7 روز کاری به آدرسی که در مرحله ثبت نام اعلام نموده‌اید، ارسال خواهد شد)
همچنین جهت استفاده عموم مردم ایران از مزایای این طرح و با توجه به محدودیت های اعتباری، این طرح برای هر نفر فقط یک بار قابل استفاده می باشد.

اطلاعات مورد نیاز برای خرید

  • محل تحویل کالا ، درب منزل متقاضی است.
  • کارت تسهیلات فقط از طریق درگاه سامانه اینترنتی به آدرس tavizkala.ir ، قابل استفاده است.
  • خرید فقط از محصولات موجود در سایت فوق امکان پذیر خواهد بود.
  • دوره استفاده از کارت خرید، حداکثر یک ماه بوده و پس از سپری شدن زمان مذکور، اعتبار آن منقضی می شود. بدیهی است در صورت استفاده از قسمتی از اعتبار کارت، به همان میزان پرونده تسهیلاتی ایجاد خواهد شد.
  • دریافت کالای جدید درب منزل و به صورت رایگان می باشد.
  • تغییر آدرس محل تحویل کالا فقط تا قبل از قطعی کردن سفارش قابل تغییر می‌باشد.