ازدواج دیگر دردسر نیست

ازدواج دیگر دردسر نیست

شاید اصلی‌ترین دغدغه‌ای که جوانان را از ازدواج و زندگی مشترک دور می‌کند، تهیه وسایل مورد نیاز یک زندگی نوپا باشد.

که می‌توان با توجه به مشکلات جاری کشور این دغدغه را درک کرد.

اقتصاد زیربناست!

بسیاری از جامعه‌شناسان معتقدند که اقتصاد پایه و اساس زندگی انسانی است.

شرایط مناسب اقتصادی می‌تواند نگرانی‌های افراد بخصوص جوانان را مرتفع کند، و انگیزه و انرژی لازم برای ساختن یک زندگی جدید را به آنها بدهد.

وقتی دغدغه تامین نیازهای اولیه مرتفع می‌شود، آنگاه جوانان می‌توانند برای ساختن یک سبک زندگی منحصر به فرد تلاش کنند و کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند.

جوانان خلاق، تسهیل ازدواج

گروهی از جوانان خلاق و پرانرژی گروه صنعتی انتخاب مدلی از خرید را به جوانان در آستانه ازدواج پیشنهاد می‌دهند که شاید بتوان گفت ساده‌ترین حالت ممکن تهیه جهیزیه و کالاهای اساسی در کشور است.

شرایطی که نیازی به تامین یک سرمایه کلان برای خرید کالاهای مهم و اساسی یک زندگی مشترک را ندارد.

آسان‌ترین شرایط ممکن

شاید ساده‌ترین شرایط ممکن برای تهیه کالاهای اساسی یک زندگی نوپا خرید کالا بدون پرداخت اولیه باشد.

هیچ نیازی نیست که شما پولی پرداخت کنید یا سپرده‌گذاری انجام دهید.

تنها با مراجعه به بانک مهر اقتصاد، و تنها با معرفی یک ضامن معتبر می‌توانید از یک سبد کالای گسترده و متنوع بنای زندگی جدیدتان را با کالاهایی مدرن، شیک و کارآمد بگذارید.

حفظ سرمایه، تامین باقی هزینه‌ها

حفظ سرمایه، تامین باقی هزینه‌ها

همه می‌دانیم که هزینه‌های شروع یک زندگی جدید فقط تامین جهیزیه و وسایل اساسی اولیه نیست.

بنابراین با خرید با روش پیشنهادی می‌توانید سرمایه اولیه خود را حفظ کنید و بهای کالاهای خریداری شده را در طول دو سال پرداخت کنید و سرمایه اولیه خود را برای تامین سایر هزینه‌های شروع یک زندگی شاد استفاده کنید.

حفظ سرمایه، آسودگی خیال

حالا تصور کنید که به جای تلاش و تلاپوی طاقت‌فرسا برای تامین سرمایه اولیه، هم کالاهای ضروری خود را تامین کرده‌اید و هم سرمایه خود را حفظ کرده‌اید.

از طرفی وقتی خانه نو و زندگی تازه را می‌سازید وسایلی با تکنولوژی نوین در اختیار دارید و می‌توانید از زندگی مشترکتان لذت مضاعفی ببرید.

شروعی کم دغدغه

حتما زوج‌های جوانی را اطراف خود دیده‌اید که تنها اندکی پس از مراسم ازدواج گرفتار فشار و استرس ناشی از پرداخت هزینه‌های سنگین تامین مایحتاج زندگی، مراسم عروسی و … می‌شوند.

با این شیوه‌ی خرید در واقع بخش عمده‌ی آن دغدغه‌ها مرتفع شده و زوج‌های جوان می‌توانند به یک شروع کم دردسر و بدون استرس و فشار فکر کنند.

پشتوانه‌ای برای خرید با آسودگی خیال

آروزی طراحان

طراحان این مدل خرید کالاهای اساسی، رویایشان این است که جوانان عزیز کشور بتوانند با داشتن شغل و درآمد مناسب قدرت خریدشان را افزایش بدهند و نگران تامین اساسی‌ترین نیازهای زندگی مشترکشان نباشند.

اما در شرایط بحرانی کنونی کشور نمی‌توان تمام مشکلات را با هم حل کرد به جای آن می‌توان با به کار بردن طرحهای خلاقانه دغدغه‌های زوج‌های جوان را به حداقل رساند.

آرزوی طراحان این مدل خرید این است که بتوانند با تسهیل خرید آسان کالا بار سنگینی را از دوش این عزیزان بردارند.

بیشتر بدانید…

ثبت ديدگاه