جشنواره پاییزی « برگ برنده »

//جشنواره پاییزی « برگ برنده »

جشنواره پاییزی « برگ برنده »

شرکت اسنوا در پاییز ۹۸ با جشنواره پاییزی در خدمت هم میهنان عزیز می باشد. در این جشنواره که از ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸ آغاز گردید، مشتریان محترم به ازای خرید هر یک از محصولات موجود در لیست، مشمول دریافت کارت هدیه تخفیف می شوند.

 

شرایط  استفاده از جشنواره

نصب محصول:

به منظور بهره‌مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ ( بدون پیش شماره از سراسر کشور ) تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

جشنواره برگ برنده


دریافت کارت هدیه خرید بعدی:

پس از نصب  محصول و مشاهده فاکتور خرید توسط نماینده مجاز  خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول درج شده در جدول زیر، یک عدد کارت هدیه به شما مصرف کننده محترم تحویل داده خواهد شد. این کارت حاوی یک کد شش حرفی به نام د کد تخفیف و همچنین یک عدد خرید اینترنتی دارای پوشش می باشد.

نحوه فعال سازی کارت:

پس از دریافت کارت هدیه به منظور فعال‏سازی آن شماره سریال ۱۸ رقمی  کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت تخفیف  عینا و بدون کم و کاست، مطابق با نمونه زیر، به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نمایید.

عملیات فعال سازی این کارت از طریق مراجعه به سایت رسمی شرکت اسنوا به آدرس اینترنتی http://snowa.ir/ نیز امکانپذیر می باشد.

توجه: در صورتی که عملیات فعال سازی کارت به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در غیر اینصورت می توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ (بدون پیش شماره از سراسر کشور) از راهنمایی کارشناسان بخش جشنواره‌های فروش اسنوا استفاده نمایید.

برگ برنده اسنوا
نحوه استفاده از کارت :

خریدار می تواند مبلغ اعتبار کارت هدیه خود را پس از فعال سازی به روش توضیح داده شده، به عنوان تخفیف در خریدهای بعدی از فروشگاه‌هایی که لیست آنها در وب سایت اسنوا وجود دارد استفاده نماید. همچنین می توانید از اعتبار این کارت برای خرید اینترنتی با مراجعه به وب سایت http://snowa.ir/ بهره مند شوید.

نکات مهم

۱-در صورتی که خریدار قصد خرید اینترنتی دارد باید قسمت دارای پوشش را خراشیده و از کد تخفیف اینترنتی استفاده نماید. در غیر اینصورت فروشنده از دریافت کارت‌های مخدوش شده معذور می‌باشد.

۲- فروشندگان گرامی می بایست قبل از تحویل گرفتن کارت  حتما از فعال بودن آن اطمینان حاصل نمایند. برای این کار کافیست کد تخفیف مندرج روی غارت را از طریق پیامک برای سامانه ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نموده و نتیجه آن را از همان سامانه دریافت نمایند. همچنین استعلام از طریق سامانه باشگاه فروشندگان به آدرس اینترنتی fsm.entekhabgroup.ir نیز امکان پذیر می باشد.

تذکر : لازم به ذکر است از دریافت کارت های تخفیفی که قسمت دارای پوشش آن مخصوص شده است جدا اجتناب فرمایید.

۳-  کارت هدیه فقط به خریدارانی تعلق می گیرد که محصولات شامل جشنواره ( ارائه شده در جدول زیر) را از تاریخ ۱۱/۰۸/۹۸ تا پایان زمان جشنواره خریداری و نصب نموده باشند.

۴- مهلت خرید مجدد از طریق کارت‌های فعال شده تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ بوده و کلیه خریداران می‌توانند حداکثر تا آن تاریخ از اعتبارات کارت خود استفاده کنند . بدیهی است  شرکت اسنوا پس از آن مسئولیتی در قبال کارت های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.

 

» محصولات مشمول کارت تخفیف جشنواره «

 

 

 

ثبت ديدگاه