نوسازی خانه با طرحی آسان

//نوسازی خانه با طرحی آسان

نوسازی خانه با طرحی آسان

این روزهای سخت خانواده‌ها با دغدغه تهیه جهیزیه برای فرزندانشان، نوسازی وسایل فرسوده‌ و یا حتی تهیه کادویی مناسب برای عزیزانشان سپری می‌کنند.

شرایط دشوار، انتخاب‌ سخت

همیشه در پس این شرایط سخت و دشوار فرصت‌هایی نهفته است که شاید به خاطر نا امیدی ما از شرایط در دیدها پنهان می‌ماند. در شرایط سخت تحریم، قیمت دلار بالا می‌رود و متعاقب آن قیمت تمامی اجناس و کالاهایی که از خارج از کشور وارد می‌شوند، یا دست کم مواد اولیه آنها در خارج از کشور تهیه می‌شوند، افزایش می‌یابد.

در این شرایط دشوار، قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و توان پرداخت هزینه‌ها را بخصوص به صورت نقدی از دست می‌دهند. در این وضعیت می‌توان از خرید بسیاری از مایحتاج زندگی صرف نظر کرد و یا اینکه ناامید از تغییر شرایط با همان وسایل فرسوده پیشین گذران امور کرد و از پایین آمدن کیفیت زندگی رنج برد.

طرحی نو دراندازیم!

همانطور که عموم مردم از چنین اوضاعی در رنج هستند، تولیدکنندگان و فروشندگان نیز از کاهش چشمگیر میزان تقاضا ناراضی هستند. آنها هم با کاهش درآمدها دچار مشکلات عدیده‎‌ای در تامین هزینه‌هایشان از جمله پرداخت حقوق و دست‌مزد کارکنان می‌شوند.

گروه صنعتی انتخاب اما بیکار ننشسته و با استفاده از خلاقیت نیروهای جوان و خلاق خود روش‌هایی مناسب و مطلوب برای رساندن کالا به دست مصرف‌کننده نهایی و حقوق و دست‌مزد به کارکنان‏ش در نظر گرفته است.

طرح تبدیل کالای فرسوده به طراوت و تازگی

همه ما در خانه خود کالاهایی داریم که فرسوده و مستهلک شده‌اند و کارایی لازم را برای افزایش یا حفظ کیفیت زندگی ما ندارند. بنابراین همین کالاهای با کیفیت نازل ابزار مناسبی هستند که ما بتوانیم آنها را با کالاهایی مدرن و کارآمد جایگزین کنیم.

اسنوا از جمله تولیدکنندگان ملی است که در شرایط سخت و بحرانی اقتصادی طرحی را در نظر گرفته تا مصرف‌کنندگان بتوانند ضمن تعویض کالای فرسوده خود، آنها را با کالاهایی با کیفیت عالی و البته با شرایط پرداخت آسان جایگزین کنند.

رسمی اروپایی، طرحی ایرانی

آلمانی‌ها هر ساله پیش از عید پاک که همان حوالی نوروز ما می‌شود، وسایل فرسوده و مستهلک خود را جلو درب منزل می‌گذارند تا کسانی که ممکن است در آن شرایط توان خرید کالای نو را نداشته باشند، از کالای دست دوم آنها استفاده کنند. معمولا مهاجران، دانشجویان یا توریست‌ها این وسایل را برای استفاده شخصی خود به کار می‌برند.

حالا در ایران در روزهایی با شرایط سخت و دشوار، در آستانه اجرای طرحی هستیم که می‌توانیم به سادگی کالای فرسوده خود را با کالای نو، با تکنولوژی برتر جایگزین کنیم. شرایط این جایگزینی به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است.

چگونه جایگزینش کنیم؟

کالای فرسوده خود را تحویل دهید، همراه یک ضامن به بانک مهر اقتصاد مراجعه کنید و کارت اعتباری دریافت کنید که از یک میلیون یا ۲۰ میلیون می‌توانید کالا بخرید و سال نو خورشیدی را با عطر کالای شیک و مدرن آغاز کنید.

چه به دست آورده‌اید؟

با این روش می‌توان در شرایط موجود اقتصاد کشور با یک تیر چند نشان زد. اول اینکه مجبور نیستید سرمایه اولیه‌ای تهیه کنید. دوم اینکه در شرایط رکود و تورم کالایی خریده‌اید که قطعا در طول دو سال قیمتش افزایش خواهد یافت. سوم اینکه در آسان‌ترین شرایط ممکن موفق به دریافت وامی ۲۰ میلیون تومانی شده‌اید. و در نهایت و شاید به مهمترین هدف خود یعنی نوسازی فضای خانه‌تان در آستانه نوروز دست یافته‌اید.

 

ثبت ديدگاه