ورود و ثبت‌نام

پس از دریافت کارت وام از بانک، با در دست داشتن رمز دوم می توانید از سایت تعویض کالا خرید مورد نیاز خود را انجام دهید. پس کارت شما فقط در این سایت قابل استفاده می باشد.
شما با کارت وام از یک کالا تا هر تعداد که مورد نظرتان باشد و تا سقف وام دریافتی می‌توانید خرید کنید؛ پس محدودیتی برای تعداد خرید کالا وجود ندارد.
شما از طرف سایت تعویض کالا به بانک معرفی می‌شوید تا وام خرید کالا دریافت کنید، وامی که برای آن نیاز به سپرده‌گذاری نیست چون تعویض کالا شما را به بانک معرفی می‌کند. سود این وام با توجه به نوع بانک انتخابی متفاوت است و میزان سود را در صفحه ی انتخاب بانک می توانید مشاهده نمایید.
بله. قبل از خرید می‌بایست با استفاده از کد ملی شخص وام گیرنده در سایت ثبت نام کنید.
از بخش "ورود به حساب کاربری" روی گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید" کلیک کنید. از صفحه بازیابی رمز عبور، کد ملی و شماره موبایل خود را وارد نمایید تا رمز عبور برای شما پیامک شود
در سایت روی گزینه "ثبت نام" کلیک کرده و فرم مربوط به ثبت نام را تکمیل نمایید(نام کاربری و رمز عبور برایتان پیامک می‌شود)
با وارد کردن کد ملی و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. روی گزینه " ویرایش پروفایل " کلیک کرده و اطلاعات شخصی خود را ویرایش و اصلاح کنید.