ورود و ثبت‌نام

پس از دریافت کارت وام از بانک، با در دست داشتن رمز دوم می توانید از سایت تعویض کالای فرسوده خرید مورد نیاز خود را انجام دهید. پس کارت شما فقط در این سایت قابل استفاده می باشد.
شما با کارت وام از یک کالا تا هر تعداد که مورد نظرتان باشد و تا سقف 20 میلون تومان می‌توانید خرید کنید؛ پس محدودیتی برای تعداد خرید کالا وجود ندارد.
شما از طرف سایت تعویض کالا به بانک معرفی می‌شوید تا وام 4 درصد (قرض الحسنه) دریافت کنید، وامی که برای آن نیاز به سپرده‌گذاری نیست چون تعویض کالا شما را به بانک معرفی می‌کند.
معرفی کالای فرسوده از طرف شما اولین گام برای دریافت وام خرید است. کالای فرسوده به دلیل مصرف بالای انرژی به اقتصاد کشور، محیط زیست و منابع مورد نیاز نسل آینده‌ی ما آسیب‌های جدی وارد می‌کند. کالای فرسوده‌ با رضایت شما از چرخه‌ی مصرف انرژی خارج می‌شود اما قرار نیست آن را نحویل گرفته یا از منزل خارج کنیم.
بله. قبل از خرید می‌بایست با استفاده از کد ملی شخص وام گیرنده در سایت ثبت نام کنید.
از بخش "ورود به حساب کاربری" روی گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید" کلیک کنید. از صفحه بازیابی رمز عبور، کد ملی و شماره موبایل خود را وارد نمایید تا رمز عبور برای شما پیامک شود
در سایت روی گزینه "ثبت نام" کلیک کرده و فرم مربوط به ثبت نام را تکمیل نمایید(نام کاربری و رمز عبور برایتان پیامک می‌شود)
با وارد کردن کد ملی و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. روی گزینه " ویرایش پروفایل " کلیک کرده و اطلاعات شخصی خود را ویرایش و اصلاح کنید.